cinema.pl Artykuły

środa, 09 listopad 2022 17:35

Spektakularne widowisko powraca w wielkim stylu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Spektakularne widowisko powraca na wielkie ekrany w doskonałym stylu! W najnowszej produkcji Marvel Studios Królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i Dora Milaje bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw. Już w tym tygodniu na ekranach kin Helios zadebiutuje film akcji „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”!

 

Po śmierci króla T'Challi, królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) stają w obronie swojego ludu przed wrogą interwencją. Otwierając nowy rozdział swojej historii, mieszkańcy Wakandy łączą siły z War Dog Nakią (Lupita Nyong'o) i Everettem Rossem (Martin Freeman), by wytyczyć nowy kierunek dla swojego królestwa. 

Film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” w reżyserii Ryana Cooglera, wyprodukowany przez Kevina Feige'a i Nate'a Moore'a, wejdzie do kin w całej Polsce w piątek, 11 listopada. Fanów kontynuacji wielkiego hitu z 2018 roku z pewnością ucieszy fakt, iż seanse przedpremierowe zostaną wyświetlone już dzień wcześniej – 10 listopada.

Przy okazji tej premiery cykl Nocne Maratony Filmowe zapraszają widzów Heliosa wyjątkowe seanse! Podczas jednego wieczoru, 11 listopada, na ekrany powróci pierwsza część rewelacyjnej produkcji Marvel Studios, a następnie zaprezentowana zostanie film „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”.

Sieć kin Helios zaprasza na najnowszą produkcję Marvel Studios. Bilety na premierowe seanse dostępne są w kasach kin Helios w całej Polsce, a także na stronie www.helios.pl/pantera i w nowej aplikacji mobilnej. 

Czytany 267 razy Ostatnio zmieniany środa, 09 listopad 2022 17:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama