cinema.pl Artykuły

wtorek, 15 listopad 2022 15:48

Ostatnia wizyta u lekarzy „Szpitala New Amsterdam”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Fani Maxa Goodwina i jego medycznej ekipy z pewnością nie mogą doczekać się jutrzejszego wieczoru. To właśnie jutro, 16 listopada o godzinie 22:00 na kanale FOX wyemitowany zostanie pierwszy odcinek finałowego sezonu „Szpitala New Amsterdam”. Jak zakończą się losy ulubionych lekarzy?

 

Nadchodzi ostatni sezon kultowej produkcji „Szpital New Amsterdam”. Serial, który pokochały miliony widzów na całym świecie, nie tylko zapewnia wgląd w medyczne przypadki, ale również ukazuje zawód lekarza od innej strony. Możemy poznać medyków z perspektywy czysto ludzkiej, z problemami, z którymi zmaga się każdy człowiek.

Każda historia ma swój koniec

Od czterech sezonów widzowie mogli obserwować perypetie lekarzy ze „Szpitala New Amsterdam”, które sprawiły, że fani zżyli się z bohaterami serialu. Jednak każda, nawet najpiękniejsza historia, ma swoje zakończenie. W 5. sezonie produkcji widzowie zobaczą, jak zakończą się losy medycznej ekipy Maxa Goodwina.

76 odcinków wspólnych przeżyć

W ciągu trwania serialu każdy z bohaterów pokonał długą, często niełatwą drogę. Teraz widzowie będą świadkami, jak doktorzy Iggy Frome, Lauren Bloom, Floyd Reynolds i Elizabeth Wilder ostatecznie zamkną swoje sprawy – zarówno prywatne, jak i zawodowe. Nie zabraknie oczywiście głównej postaci – dr. Maxa Goodwina, który ostatecznie upora się z doświadczeniami, które zbierał przez 76 odcinków serii.

 

O tym jak zakończą się historie ulubionych lekarzy, będzie można przekonać się już jutro, 16 listopada o godzinie 22:00. Wyłącznie na kanale FOX.

Czytany 173 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 listopad 2022 15:52

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama