cinema.pl Artykuły

środa, 16 listopad 2022 12:37

Opozda, Banasiuk, Zawierucha i Szwichtenberg w „Wieczorze kawalerskim”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Opozda, Banasiuk, Zawierucha i Szwichtenberg w „Wieczorze kawalerskim”. Padł pierwszy klaps na planie. 

 

– „Wieczór kawalerski” opowiada historię beztroskiej zabawy podczas wieczoru kawalerskiego, która  za sprawą bezwzględnych mafiozów przerodzi się w istne piekło. To połączenie „Kac Vegas” i „Pulp Fiction” – ujawnił Szymon Gonera, reżyser i autor scenariusza. Co jeszcze wiadomo o fabule filmu?

W ostatnich dniach ruszyły zdjęcia do „Wieczoru kawalerskiego”. Głównymi bohaterami filmu są: Maks (w tej roli Mateusz Banasiuk), Świadek (Rafał Zawierucha) i Pan Młody (Patryk Szwichtenberg). Mężczyźni postanawiają zorganizować epicką imprezę na pożegnanie „wolności” jednego z nich. Towarzyszą im trzy atrakcyjne kobiety, które za swój udział w realizacji pomysłu inkasują pokaźną sumkę. Wydaje się, że wszystkie szczegóły dopięte są na ostatni guzik. Nic bardziej mylnego.

Zupełnie nieoczekiwanie perfekcyjny plan w „Wieczorze kawalerskim” bierze w łeb, a pieczę nad rozwojem wypadków przejmuje nieproszony gość. To uruchamia lawinę komiczno-krwawych wypadków i zwrotów akcji.

W filmie „Wieczór kawalerski” wystąpią także, m. in.: Joanna Opozda, Jan Wieczorkowski, Kinga Jasik, Sylwia Gliwa, Magda Popławska, Marcel Sabat, Magda Perlińska i Arek Smoleński.

Premiera „Wieczoru kawalerskiego” już w 2023 roku.

Scenariusz i reżyseria: Szymon Gonera

Producent: Radosław Jarecki

Executive producer: Anita Dąbrowska

Autor zdjęć: Kamil Szewczyk

Dystrybutorem filmu jest Monolith Films. 

Czytany 220 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 listopad 2022 12:45

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama