cinema.pl Artykuły

czwartek, 17 listopad 2022 21:51

Musical dla dzieci w Cinema City

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Weekendy w Cinema City do 11 grudnia rozbrzmiewać będą dźwiękami dziecięcego musicalu „Świat pełen niespodzianek”. Filmowa i muzyczna opowieść jest wzruszającą i zabawną opowieścią o przyjaźni czwórki młodych bohaterów. Specjalnie na potrzeby musicalu powstało dziesięć oryginalnych piosenek, do których wykonania zaproszeni zostali młodzi artyści oraz znane gwiazdy. Bilety na musical dostępne są cenie 5 złotych. 

 

Lili, Kamila, Aleksa i Wiki muszą przejść długą drogę ze zwykłego szkolnego korytarza do baśniowego lasu i groźnej krainy lodu, by docenić wartość przyjaźni. Pomogą im w tym zwierzęcy bohaterowie magicznych krain, ale to czwórka dzieci będzie musiała podjąć najważniejsze decyzje. 

O wielkości produkcji świadczy liczba zaangażowanych w jej realizację artystów - ponad 60 dziecięcych tancerzy oraz prawdziwa plejada gwiazd w nietypowych rolach i niesamowitych kostiumach. W musicalu występują między innymi Stanisław Karpiel-Bułecka w roli orła, Krzysztof Ibisz jako łoś oraz Antoni Królikowski, Rafał Maserak i Adam Zdrójkowski jako szopy pracze. Wiewiórki, to Klaudia Halejcio, Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Wiktoria Gąsiewska. Nauczycielkę gra Katarzyna Moś, która wykonuje także piosenkę przewodnią musicalu „Drogowskazy”. Musical powstał w wyniku współpracy marki KINDER Niespodzianka oraz Telewizji Polsat. 

Musical premierę miał w 2021 roku, a teraz ponownie zobaczyć go można w kinach Cinema City na wielkim ekranie. Daty seansów oraz lokalizacje dostępne są na stronie www.cinema-city.pl/kinderniespodzianka. 

Podróż głównych bohaterów po świecie pełnym niespodzianek została w całości wyprodukowana w studiu filmowym dzięki technologii Virtual Film Production, czyli połączeniu technologii telewizyjnej, silnika gry komputerowej oraz ekranów wykorzystywanych przy eventach. Reżyserami całości są Bolesław Pawica i Paweł Podgórski. 

Dla posiadaczy kart Unlimited Family musical jest bezpłatny. O kartę mogą wnioskować uczestnicy programu Unlimited, który umożliwia nielimitowane wejścia do kin Cinema City w ramach stałej opłaty abonamentowej. Szczegóły dostępne na www.cinema-city.pl/family

Czytany 199 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 listopad 2022 21:56

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama