cinema.pl Artykuły

wtorek, 10 styczeń 2023 15:38

MIKOŁAJ SZCZĘSNY DOŁĄCZA DO BLUEBIRD ARTISTS

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Impresariat bluebird artists rozpoczyna rok 2023 od nawiązania współpracy z kolejnym zdolnym i obiecującym reżyserem. Mikołaj Szczęsny jest reżyserem filmów reklamowych, widowisk teatralnych oraz produkcji telewizyjnych, a także słuchowisk radiowych.


Asystował m.in. przy filmach Krzysztofa Zanussiego, Dariusza Gajewskiego. Studiował na Wydziale Reżyserii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Wcześniej studiował Europeistykę na Uniwersytecie Warszawskim, Fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii i Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Zdobywał doświadczenie w pracy ze słowem m.in. w radiu Kampus oraz w studio nagraniowym, gdzie był dialogistą.

Kolejne spektakle audio z wybitnymi polskimi aktorami przyniosły nominację w konkursie Dwóch Teatrów, jak i nagrodę Wydarzenia Historycznego Roku w 2021.
W pracy przy formach reklamowych szuka emocji, energii, żywiołu, który pozwoli w bardzo krótkim czasie opowiedzieć poruszającą historię. Zrealizował szereg kampanii i formatów głównie w sferze public, wymagających precyzji przekazu.

Czytany 215 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 styczeń 2023 15:41

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama