cinema.pl Artykuły

piątek, 20 styczeń 2023 11:13

WALENTYNKI W ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Walentynki to zawsze bardzo ważne święto dla Romance TV. W tym roku stacja przygotowała dla widzów specjalną premierę filmu „O jedną miłość więcej”, która umili zakochanym wieczór 14 lutego od godz. 20:00. Wcześniej jednak, 3 lutego także o godz. 20:00 Romance TV zaprasza na premierowy film z serii „Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Toskanii”, gdzie wraz z dobrze znaną załogą udać się będzie można w ten przepiękny rejon Włoch.  Rejs ku szczęściu – Podróż poślubna do Toskanii

Już 3 lutego o godz. 20:00 „Statek marzeń” wypływa w rejs do Toskanii. Na pokładzie są jak zwykle kapitan Max Parger, jego załoga i konsultant ślubny Tom. To szczególna podróż, ponieważ na statku po raz pierwszy odbędą się ślub i wesele prominenta. Jednak tuż przed wypłynięciem w morze Manuela, partnerka sławnego piosenkarza, „Lou“ Königa, zmienia decyzję. Statek wychodzi z portu ze sfrustrowanym piosenkarzem, który po takim incydencie zaczyna się bać o swój prestiż. Wielkie emocje i przepiękne widoki gwarantowane!

Premiera na Walentynki w Romance TV!

Film obyczajowy „O jedną miłość więcej” opowiada historię Juliki, fizjoterapeutki i samotnej matki, która straciła przed dwoma laty męża, Michiego. Ciągle bardzo jej go brakuje. Mimo to zaczyna się spotykać z Konstantinem, beztroskim organizatorem wycieczek rowerowych. Natrętnym teściom Juliki, Georgowi i Chriście, którzy po śmierci Michiego bardzo jej pomagali, nie podobają się wzajemne relacje Juliki i Konstantina. Julika zastanawia się, czy można przeżyć drugą wielką miłość? O tym przekonać się będzie można już 14 lutego o godz. 20:00 w Romance TV.

Czytany 200 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 styczeń 2023 11:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama