cinema.pl Artykuły

piątek, 17 luty 2023 12:59

"Szkoła magicznych zwierząt" - pod patronatem Stowarzyszenia Kin Studyjnych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Szczypta magii pomieszana z odrobiną przyjaźni i dodatkiem tajemnicy. Brzmi jak idealny przepis na zapierający dech w piersiach film, prawda? I tak właśnie jest! Zapraszamy na „Szkołę magicznych zwierząt”. Ida i inni bohaterowie uczą się w niezwykłym miejscu. A można w nim poznać magiczne zwierzęta, które z czasem stają się najlepszymi przyjaciółmi. Co wyniknie z  wyjątkowego spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

 

Ida jest nowa w klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, co zrobić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej i pewniej. A pomoże w tym nic innego, jak właśnie magia. Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy.

Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Ida wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. A trzeba przyznać, że bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – byłoby znacznie trudniej. Czy zagadka i odnalezienie  winnego będzie dla bohaterów czarną magią?

Zapraszamy do kin studyjnych od 17 marca.

https://www.youtube.com/watch?v=v51srvmO3F0

Czytany 217 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 luty 2023 13:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama