cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 05 czerwiec 2023 20:44

Helios na Scenie prezentuje dwa muzyczne filmy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

17 i 18 czerwca na ekranach wybranych kin Helios wyświetlone zostaną dwa wyjątkowe filmy, prezentowane z myślą o miłośnikach gwiazd K-pop. Pierwszy z nich - „j-hope IN THE BOX” – prezentuje 200 dni z życia J-Hope'a: od produkcji albumu oraz sesji odsłuchowej, po przygotowania do występu na festiwalu Lollapalooza. Film „SUGA: Road to D-DAY” to natomiast produkcja, która pokazuje inną gwiazdę zespołu BTS – Suga, która chce odnaleźć własną historię, którą może opowiedzieć muzyką.Film „j-hope IN THE BOX” jest międzynarodową sensacją muzyczną. To opowieść, która śledzi każdy krok artysty, gdy pracuje nad wydaniem swojego pierwszego w historii solowego albumu. W trakcie trwania dokumentu widzowie będą mogli przyjrzeć się procesowi twórczemu artysty podczas przygotowywania albumu, a także zasiąść w pierwszym rzędzie na epickim występie j-hope'a na Lollapaloozie oraz na imprezie odsłuchowej albumu „Jack In The Box”.

Po współpracy z największymi artystami na świecie, takimi jak Coldplay, Steve Aoki, The Chainsmokers oraz Halsey, w filmie „SUGA: Road to D-DAY” światowej sławy wykonawca wyruszy w muzyczną podróż, przemierzając świat w poszukiwaniu inspiracji do swojego niedawno wydanego solowego albumu.

W dokumencie widzowie zobaczą gwiazdę w jej najbardziej intymnym wydaniu. Zobaczą nagrania prezentujące rozmowy z innymi muzykami o blokadzie twórczej i najbardziej traumatycznych wspomnieniach, które pozwoliły na napisanie tekstów do najnowszych piosenek. „SUGA: Road to D-DAY” zawiera również klipy na żywo do piosenek z tytułowego albumu.

Helios zaprasza na muzyczne seanse w repertuarze wybranych kin 17 oraz 18 czerwca. Bilety są już dostępne w kasach kin, a także na stronie www.helios.pl/btssolo oraz w aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca w sali, a także zaoszczędzić więcej w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Czytany 156 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2023 20:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama