cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 listopad 2023 17:49

Thriller o uwięzionej na bezludnej wyspie parze

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy miłość zdoła ich ocalić? Zobacz zwiastun filmu „Nagle”, który w kinach już od 15 grudnia.Gilles Lellouche („Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”) i laureatka Cezara – Mélanie Thierry („Pięciu braci” w reżyserii Spike’a Lee) w thrillerze o uwięzionej na bezludnej wyspie parze, która, z dala od cywilizacji, będzie musiała stoczyć prawdziwą walkę o przetrwanie. To doświadczenie wystawi ich uczucia na próbę i odmieni życie obojga na zawsze.

Zobacz zwiastun: https://youtu.be/bsb2RVt4gZc

„Nagle” tylko w kinach od 15 grudnia

Wymarzona podróż dookoła świata pewnej pary zamieni się w pełną rosnącego napięcia walkę o przetrwanie, gdy oboje zostaną uwięzieni na bezludnej wyspie. Film w reżyserii Thomasa Bidegaina – dwukrotnego zdobywcy Cezarów, który ma na swoim koncie uznane produkcje: „Prorok” i „Rozumiemy się bez słów”.

Laura i Ben to pełna namiętności, ale często kłócąca się ze sobą para. Pewnego dnia postanawiają wyruszyć w rejs dookoła świata, aby dać swojemu związkowi nową szansę. Podczas wymarzonej wycieczki postanawiają zatrzymać się na rozległej bezludnej wyspie, którą odkrywają u wybrzeży Chile. Na miejscu dopada ich trwająca całą noc gwałtowna burza, przed którą ukrywają się w opuszczonej stacji wielorybniczej. Gdy budzą się następnego ranka, odkrywają, że ich łódź zniknęła. Odcięci od świata, bez możliwości skontaktowania się z nikim, przy coraz trudniejszych warunkach pogodowych, muszą znaleźć sposób, aby przetrwać. To doświadczenie wystawi ich uczucia na próbę i odmieni życie obojga na zawsze.

Gatunek: thriller, dramat

Produkcja: Francja, Islandia, Belgia 2023

Reżyseria: Thomas Bidegain („Szukając Kelly”)

Scenariusz: Thomas Bidegain („Rozumiemy się bez słów”, „Prorok”), Valentine Monteil

Na podstawie książki: Isabelle Autissier

Obsada: Gilles Lellouche („Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”, „Facet do wymiany”), Mélanie Thierry („Pięciu braci”, „Largo Winch”)

Czytany 56 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2023 18:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama