cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 23 czerwiec 2014 11:07

Tata sam w domu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zapraszamy rodziny,w  których tatusiowie pracują, a mamusie zajmują się dziećmi i domem. Mame wysyłamy na tydzien na urlop, a tatę zostawiamy z domem i obowiązkami rodzinnymi. Cel - pokazać tatusiom, że praca mamy jest ważna. Poniżej jest opis programu. 

 

mat.pras.Tata sam w domu – to projekt społeczno-rozrywkowy przeznaczony dla całych rodzin. Każdy odcinek programu prezentuje historię oddzielnej rodziny, w której jest tata, mama i dzieci. W tym programie nie ma aktorów, fikcji i kłamstw. Wszyscy są prawdziwi: bohaterowie, ich uczucia i emocje, a także sytuacje, w jakich się znajdują. Czy mężczyźni dają sobie radę z dziećmi i obowiązkami domowymi? Gdzie w tym czasie jest mama? Jaki jest cel i wygrana programu? 

Na czym polega istota programu?

Wykończona kilkuletnim wykonywaniem domowych czynności mama wreszcie jedzie na urlop i robi to, o czym zawsze marzyła, a na co nigdy nie starczało jej czasu. Skacze ze spadochronem, nurkuje, śpi przez cały dzień, jednym słowem może robić wszystko na co tylko ma ochotę. Ojciec zostaje w tym czasie w domu z dziećmi, wykonuje wszystkie obowiązki rodzicielskie i domowe, a także zadania, które narzuca program. 

Czy mężczyźni dają radę?

Dla ojców zanurzenie się w sprawy rodzinne nie jest lekkim zadaniem, ale bardzo ciekawym doświadczeniem. 

Dzięki temu więcej czasu spędzają z dziećmi, lepiej poznają problemy, z jakimi na co dzień borykają się ich żony. 

Nie łatwo jest przejść przez taką szkołę, ale prawdziwy mężczyzna z pewnością da sobie radę. 

Jaka wygrana czeka na rodzinę?

Jeśli tata da sobie radę z harmonogramem żony, wykona wszystkie zadania, nie spali domu i nie zgubi dzieci, wówczas rodzina otrzyma 15 tysięcy zł. 

Cel projektu:

Otwieramy tatom oczy na to, czego wcześniej nie zauważali. Próbujemy uświadomić im cały ciężar obowiązków domowych i próbujemy nauczyć ojców bycia ze swoimi dziećmi. Zależy nam, żeby mężczyźni po programie próbowali ulżyć kobietom w ich pracach, a kobieta z kolei odważyła się więcej czasu poświęcać sobie, aby pozostawać piękną i interesującą dla swojego męża.

 

Czytany 1481 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 czerwiec 2017 14:37

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama