cinema.pl Artykuły

środa, 31 lipiec 2013 13:39

Smerfy wracają

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 2 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Smerfy 2”. Tym razem Gargamel tworzy złośliwe smerfopodobne kreatury, aby posiąść magiczną istotę Smerfów.

Uwielbiane Smerfy powracają. W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii „Smerfy 2”, zły czarownik Gargamel tworzy złośliwe smerfopodobne kreatury zwane Naughties, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Naughties w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę (Małgorzata Socha) i zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Gapcio, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata, połączyć siły z przyjaciółmi Patrickiem i Grace Winslow, i uratować Smerfetkę! Czy Smerfetka, która zawsze czuła się inna, nawiąże relacje z Naughties – Vexy (Agnieszka Dygant) i Hankusem? Czy Smerfom uda się przekonać ją, że ich miłość do niej jest prawdziwa?

W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET przez całe wakacje zapraszają rodziny z pociechami do uczestniczenia w najważniejszych premierach dla dzieci w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmu „Uniwersytet potworny” od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

O filmie „Smerfy 2”

Reżyseria: Raja Gosnell
Scenariusz: J. David Stem, David N. Weiss, Jay Scherick, David Ronn, Karey Kirkpatrick

Dubbing:

Gargamel - Jerzy Stuhr

Smerfetka - Małgorzata Socha

Vexy - Agnieszka Dygant

Patrick - Waldemar Barwiński

Victor - Miłogost Reczek

Papa Smerf - Andrzej Gawroński

Hankus - Jakub Szydłowski

Ciamajda - Grzegorz Drojewski

Maruda - Zbigniew Konopka

Laluś - Karol Wróblewski

Grace - Agnieszka Fajlhauer

Blue - Bruno Skalski

Ważniak - Dariusz Błażejewski

Śmiałek - Grzegorz Pawlak

Narrator - Jacek Brzostyński

Pracuś - Janusz Wituch

Osiłek - Grzegorz Kwiecień

Zgrywus - Krzysztof Plewako-Szczerbiński

Czytany 357 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 lipiec 2013 13:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama