cinema.pl Artykuły

środa, 31 lipiec 2013 13:50

Wtorkowe niespodzianki

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Szaleństwo „Wtorkowych niespodzianek” trwa! Tym razem wszyscy kinomaniacy, którzy już dziś - 30 lipca - kupią bilet na dowolny seans wyświetlany w kinie Cinema City otrzymają drugi bilet gratis. Zaproś znajomych i wspólnie skorzystajcie z wyjątkowej promocji – takiej okazji nie można przegapić!

Otrzymany kupon 1+1 upoważniający do darmowego biletu zrealizować można w poniedziałki, wtorki i czwartkisam zdecyduj, jaki dzień tygodnia spędzisz przed wielkim ekranem. Bilet ważny jest od 1 sierpnia do końca września 2013 roku.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie http://cinema-city.pl/LatoNagrod/.

‘Wtorkowe Niespodzianki’ będą obowiązywać w każdy wtorek przez całe wakacje. Co tydzień Cinema City zaskakuje swoich widzów zupełnie nową promocją.

Równolegle z ‘Wtorkowymi Niespodziankami’, w kinach Cinema City trwa letnia loteria, w której można wygrać mnóstwo wyjątkowych nagród, m.in. dwa samochody Škoda Octavia, skutery Zipp Parco, konsole Play Station 3 czy telewizory TLC.Wystarczyodwiedzić w czasie wakacji (do 31 sierpnia 2013) ulubione kino Cinema City lub IMAX i kupić bilet na dowolny seans. Do każdego zakupionego w kasach kina biletu, widz otrzyma kartę z kodem, której unikatowy numer brać będzie udział nawet w 2 losowaniach niesamowitych nagród! Przy zakupie biletów na www.cinema-city.pllub w biletomacie, numer biletu jest kodem do świata nagród.

Im więcej kodów, tym większa szansa na wygraną! Szczęśliwe kody należy zbierać i przechowywać do końca wakacji. Dodatkowo, płacąc za bilety w kasach biletowych i biletomacie kartą płatniczą Visa, widzowie mogą podwoić swoje szanse na wygraną. Losowania szczęśliwych kodów odbędą się w dniach 12 sierpnia i 2 września 2013, a ich wyniki i pełny regulamin promocji znajduje się w kinach Cinema City oraz na stronach www.cinema-city.pl i www.smolar.pl.

Partnerem ‘Loterii Cinema City’ są: Škoda, TCL, Coca-Cola, Whirlpool, Esprit, Visa oraz Play Station.

Czytany 316 razy Ostatnio zmieniany środa, 31 lipiec 2013 13:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama