cinema.pl Artykuły

czwartek, 24 wrzesień 2015 19:16

Wyjątkowy koncert w Multikinie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ed Sheeran ponownie w Polsce! Najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia, laureat dwóch BRIT Awards, nagrody Ivor Novello oraz twórca takich przebojów jak I see fire, Sing, czy Don’t 22 października na Wielkim Ekranie w wybranych kinach sieci Multikino.W lipcu 2015 roku Ed Sheeran zyskał miano pierwszego artysty w dziejach, który wystąpił solowo na kultowym stadionie Wembley. Trzy noce, 240 000 oddanych fanów i on – samotny – na scenie. Niezapomniany widok!

Na ten wyjątkowy koncert składa się materiał z trzech świetnych występów Eda. Uchwycony w zapierającej dech w piersiach jakości HD koncert będzie pokazywany ze SPECJALNĄ TRANSMISJĄ NA ŻYWO prosto z Leicester Square, skąd sygnał nadany zostanie na cały świat.

Ed zachwycił publiczność wykonując wszystkie swoje przeboje z pierwszych miejsc list przebojów, takie jak THE A TEAM, DON’T, SING oraz światowy hit THINKING OUT LOUD. Dodatkowo na scenie, ku zaskoczeniu publiczności, wsparł go sam legendarny Sir Elton John. Wymienione hity pochodzą z ostatniego wydawnictwa artysty – „X”, które ukazało się w czerwcu 2014 roku. Album w Polsce uzyskał status podwójnej platynowej płyty.

Oprócz zapierającego dech w piersiach występu Jumpers for Goalposts przedstawia także życie Eda za kulisami – sprzedaż miliona płyt, wygrana kolejnych nagród i gra dla publiczności w każdym zakątku świata. To szczery i intymny portret artysty – oraz jego najbliższych – i tego, jak daleko Ed zaszedł w tak krótkim czasie.

To wyjątkowe wydarzenie pozwoli fanom z całego świata znaleźć się tak blisko bestsellerowego artysty jak nigdy wcześniej. A jeśli ktoś widział już występ Eda na żywo, to Jumpers for Goalpost z pewnością przypomni wspaniałe chwile w towarzystwie Sheerana.

„Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts” będzie można zobaczyć 22 października o godz. 19.30 w  wybranych kinach sieci Multikino: BYDGOSZCZ, GDAŃSK, GDYNIA, KATOWICE, KRAKÓW, LUBLIN, ŁÓDŹ, OLSZTYN, POZNAŃ 51, RZESZÓW, SZCZECIN, TARGÓWEK, URSYNÓW, ZŁOTE TARASY, WROCŁAW PASAŻ, ZABRZE.

Ceny biletów:
•    25 zł

Plan transmisji:
19.30 – start transmisji satelitarnej
20.00 – koncert na żywo Eda Sheerana z Leicester Square, Londyn (ok. 30 min)
20.30 – start projekcji filmu „Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts”
23:15 – zakończenie projekcji

Na cykl Koncertów na Wielkim Ekranie w Multikinie zaprasza FCA Poland.
Multikino i FCA Poland, producent zawsze gotowego do drogi nowego Jeepa® Renegade zapraszają fanów muzyki na Wielkim Ekranie w Multikinie do konkursu „Jeep® w Multikinie” więcej informacji na: https://multikino.pl/pl/wydarzenia/koncerty/jeep-w-multikinie-podczas-koncertow

Bilety na „Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts” w sprzedaży od 24 września. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Czytany 1620 razy Ostatnio zmieniany środa, 02 maj 2018 22:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama