cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 07 październik 2019 14:54

TRWA NABÓR DO 10. EDYCJI KONKURSU SPOTÓW REKLAMOWYCH „FUNDUSZE EUROPEJSKIE W KADRZE”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Do poniedziałku 14 października 2019 r. trwa nabór krótkich filmów promocyjnych lub reklamowych, których tematyka związana jest z Funduszami Europejskimi. W konkursie brać udział mogą przedstawiciele instytucji zaangażowanych w zarządzanie i wdrażanie Funduszy Europejskich w Polsce.

 

W tym roku do Konkursu można zgłaszać filmy/spoty w dwóch kategoriach:

I kategoria - do 45 sekund

II kategoria - do 3 minut

 

Spoty zgłoszone do Konkursu muszą dotyczyć wybranego programu/priorytetu/działania współfinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz informować o/lub promować Fundusze Europejskie.

Celem Konkursu jest wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami administracji publicznej, zaangażowanymi we wdrażanie Funduszy Europejskich i promowanie dobrych praktyk w zakresie informowania społeczeństwa, za pomocą przekazów audiowizualnych, o korzyściach społecznych i gospodarczych, związanych z wykorzystywaniem Funduszy Europejskich. Identyfikacja dobrych praktyk pozwoli na podnoszenie poziomu produkcji audiowizualnych nt. Funduszy Europejskich oraz przyczyni się do dalszej profesjonalizacji działań informacyjnych i promocyjnych w tym zakresie.

 

Organizatorami Konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko–Pomorskiego w Toruniu oraz Fundacja Tumult.

 

Spoty reklamowe wraz z FORMULARZEM ZGŁOSZENIOWYM należy przesyłać ONLINE do dnia 14 października 2019 r., godz. 22:00, po zalogowaniu na stronie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqScckBfNNDdkXos64X0cDobHOPndLdhHlNmU0S18vY1IB1w/viewform

 

Regulamin konkursu dostępny jest:

https://drive.google.com/file/d/1_TgPTHKaOz2ZQz-nmO0dakvQUJRBFoMZ/view

 

Pytania dotyczące konkursu spotów reklamowych Fundusze Europejskie w kadrze prosimy kierować do Agaty Stefańskiej (tel. 56 621 00 19 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).

 

Czytany 498 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 07 październik 2019 15:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama