cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 20 lipiec 2020 11:58

Nabór na warsztaty filmowe podczas Kameralnego Lata

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Organizatorzy 13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu zapraszają osoby pragnące poznać w praktyce sztukę tworzenia filmów do udziału w dwóch programach edukacji filmowej: Międzynarodowych Warsztatach Filmowych FAST oraz Mazowieckich Warsztatach Filmowych ABC PRACY Z KAMERĄ. Nabór trwa do 23 lipca 2020 r.

 

Istotnym elementem festiwalu KAMERALNE LATO jest działalność edukacyjna, umożliwiająca młodym ludziom bezpośredni kontakt z branżą filmową oraz zapoznanie się ze specyfiką pracy na planie. Po raz kolejny KAMERALNE LATO przygotuje dwa cykle warsztatowe skierowane do osób o zróżnicowanym poziomie wiedzy i kompetencji. W związku z obowiązującym w roku 2020 na terytorium Polski stanem epidemii zajęcia będą prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego.

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY FILMOWE FAST

Termin: 9-16 sierpnia 2020 r. | Miejsce: Radom | Wiek uczestników: 18-30 lat

Termin zgłoszeń: 23 lipca 2020 r.

https://kameralnelato.pl/formularz-warsztaty-2020

Warsztaty przeznaczone są dla młodych ludzi zainteresowanych pozyskaniem konkretnych kompetencji i doświadczeń w branży filmowej. Specjaliści z poszczególnych dziedzin przeprowadzą uczestników przez kolejne etapy produkcji filmu - od pracy nad rozwojem pomysłu do finalnej premiery gotowego filmu. Uczestnicy pod okiem profesjonalistów zrealizują filmowe reklamy społeczne. Z uwagi na obecność gości z Francji, Włoch i Niemiec, większość zajęć warsztatowych będzie prowadzona w języku angielskim.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy przez cały pobyt zapewniają uczestnikom zakwaterowanie i wyżywienie.

Partnerem, wspierającym warsztaty i zapewniającym dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii filmowych, jest firma CANON.

Szczegóły dotyczące Międzynarodowych Warsztatów Filmowych FAST znajdują się w regulaminie.

Aby zakwalifikować się na warsztaty należy wypełnić elektroniczny FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Czytany 382 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 lipiec 2020 12:00

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama