cinema.pl Festiwale

wtorek, 21 lipiec 2020 12:20

UPŁYWA TERMIN ZGŁOSZEŃ WIDEOKLIPÓW, PILOTÓW SERIALI ORAZ ETIUD STUDENCKICH

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przypominamy o upływającym terminie zgłoszeń do 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych EnergaCAMERIMAGE 2020.

 

Już tylko do końca lipca można zgłaszać swoje propozycje:

- wideoklipów,

- etiud studenckich oraz

- pilotów seriali.

Termin upływa w piątek 31 lipca 2020.

 

Zgłoszone wideoklipy zostaną rozpatrzone pod kątem nominacji do nagród za Najlepsze Zdjęcia do Wideoklipu oraz za Najlepszy Wideoklip. Wybrane piloty seriali powalczą o GRAND PRIX First Look - Konkursu Pilotów Seriali, a najlepsze etiudy studenckie zostaną nagrodzone Złotą, Srebrną i Brązową Kijanką.

Wyniki selekcji zostaną ogłoszone do 1 października 2020, a prace zakwalifikowane do konkursów zostaną zaprezentowane na EnergaCAMERIMAGE 2020 w dniach 14-21 listopada.

Rozpatrywane są wideoklipy, piloty seriali oraz etiudy studenckie wyprodukowane w latach 2019 i 2020. Za zgłoszenia nie są pobierane opłaty.

Przypominamy także, że EnergaCAMERIMAGE jest festiwalem kwalifikującym do Studenckich Nagród Akademii®, co oznacza, że wszystkie filmy nominowane w Konkursie Etiud Studenckich EnergaCAMERIMAGE kwalifikują się do selekcji Studenckich Nagród Akademii®, pod warunkiem, że twórcy danej etiudy będą spełniać pozostałe wymogi Akademii, wliczając w to posiadanie statusu pełnoprawnego studenta danej szkoły filmowej oraz potwierdzenia nakręcenia konkursowego filmu w ramach zajęć szkolnych.

 

JAK WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?

- Przed wysłaniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM dostępnym na naszej stronie internetowej.

- Następnie, należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w wybranej kategorii.

https://camerimage.pl/camerimage-2020/zglos-film-2/

- W terminie podanym powyżej należy dostarczyć na adres email Organizatora określone w regulaminie materiały selekcyjne.

- Szczegóły związane ze zgłaszaniem filmów znajdują się na stronie internetowej festiwalu www.energacamerimage.pl.

 

Zapraszamy twórców, producentów, szkoły filmowe, firmy fonograficzne oraz dystrybutorów i agentów do zgłaszania filmów, wideoklipów i pilotów do selekcji!

Nie przegap szansy na zaprezentowanie swojej pracy międzynarodowej widowni festiwalu: studentom z całego świata, młodym twórcom i uznanym mistrzom.

 

Czytany 307 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 lipiec 2020 12:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama