cinema.pl Festiwale

wtorek, 20 kwiecień 2021 13:23

TOFIFIEST w letniej odsłonie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tegoroczny 19.Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST odbędzie się w nowej letniej odsłonie. Na toruńskie święto kina zapraszamy od 30 czerwca do 4 lipca 2021.

 

Zmienia się data, ale nie festiwal! Pozostajemy niepokorni w prezentowaniu kina odważnego, zaskakującego i prezentującego dorobek nieszablonowych twórców. I jak zawsze czerwone dywany zamienimy na pełne niezapomnianych wrażeń długie filmowe rozmowy i spotkania, tym razem w blasku letniego toruńskiego słońca.

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń filmów do konkursów, które powalczą o Złote Anioły w dwóch konkursach głównych tegorocznej edycji festiwalu.

•  Konkursu ON AIR — dla pełnometrażowych debiutów i drugich filmów fabularnych reżyserów z całego świata.

•  Konkursu From Poland— dla polskich filmów fabularnych i dokumentalnych; zgłaszać można polskie filmy wyprodukowane zarówno w kraju, jak i przez Polaków (reżyserzy, producenci) pracujących poza granicami Polski.

Zwycięzcy otrzymają Złote Anioły 19. MFF TOFIFEST oraz nagrody pieniężne. Festiwalowe jury reprezentują zarówno wybitne osobowości europejskiego kina, jak i publiczność festiwalowa, w tym również powołane Jury Młodych.

Termin zgłoszeń upływa 10 czerwca 2021 roku a akceptowane są filmy, które powstały po 1 stycznia 2020 roku.

 

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy filmów i regulamin znajdują się na stronie festiwalu www.tofifest.pl  i są do pobrania TUTAJ.

https://www.tofifest.pl/submit/pl

Pytania prosimy kierować pod adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 422 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 maj 2021 09:55

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama