cinema.pl Festiwale

czwartek, 13 maj 2021 10:21

41 Warszawskie Spotkania Teatralne już w czerwcu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Warszawskie Spotkania Teatralne to święto zawsze wyjątkowe, a w tym roku także wytęsknione, następujące po długim czasie zamknięcia teatrów. Dlatego z ogromną radością zapraszamy na 41. edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 6-20 czerwca.

 

Ostatnie szczegóły są "dopinane" i pełen program ogłoszony zostanie w drugiej połowie maja, ale już dziś możemy zdradzić, że każdy spektakl z głównego nurtu zaprezentowane zostaną dwukrotnie, aby przy obowiązujących obostrzeniach sanitarnych, przedstawienia na scenie mogło obejrzeć jak najwięcej osób. Dodatkowo dla tych, którzy będą chcieli uczestniczyć w festiwalu w domu tworzony jest nurt towarzyszący, w którym zaprezentowane zostaną online wszystkie tytuły grane na scenie, a nawet kilka więcej!

Kuratorem 41 WST jest Wojciech Majcąerek.

Warszawskie Spotkania to także inspirujące rozmowy twórców z widzami. Dyskusje z udziałem publiczności prowadzone w teatrze po spektaklach będą również transmitowane na festiwalowym Facebooku: https://www.facebook.com/WarszawskieSpotkaniaTeatralne

Oczywiście widzów zapraszamy nie tylko z wielką przyjemnością, ale i z odpowiedzialnością, stwarzając bezpieczne warunki do oglądania spektakli i stosując się do obowiązujących obostrzeń.

Czytany 629 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 maj 2021 10:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama