cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 14 czerwiec 2021 15:26

Warsztaty dla dzieci i dorosłych na ANIMATORZE 2021

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przedstawiamy program warsztatów dla dzieci i dorosłych widzów_wek Festiwalu ANIMATOR! Zapisy na warsztaty dla najmłodszych już trwają! Warto rezerwować miejsca jak najszybciej, bo większość z nich rozchodzi się bardzo szybko! Nie ma więc co zwlekać z podjęciem decyzji, na jakie wydarzenia chcecie się wybrać.

 

Kuszące dla najmłodszych widzów z pewnością okażą się warsztaty Animator Jutra, które przygotowujemy we współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. W tym roku to zajęcia w plenerze. Po miesiącach aktywności głównie „zdalnych” i „online” pora spotkać się i działać wspólnie z innymi w realnej przestrzeni! Świeże powietrze, miejskie zakamarki, koleżanki i koledzy, znakomici poznańscy artyści animatorzy – to wszystko na pewno wyzwoli wulkany pomysłów u tych, którzy pragną w czasie kilku wakacyjnych dni stworzyć film animowany w technice piksilacji.

Cykl czterech różnych spotkań: „Masa do zrobienia”, „Nieznane rytuały plemienia Dzikich Animatorów”, „Organizm miasta”, „Tajemne przejście” w stałych, dziesięcioosobowych grupach zaplanowano od 12 do 15 lipca między 10:00 a 13:00.

Warsztaty przewidziano dla uczestników w wieku od 7-14 lat. Udział w całym cyklu spotkań to koszt 25 zł od osoby. Więcej informacji znajdziecie oczywiście na stronie festiwalu i Centrum Sztuki Dziecka [ KLIK ]

 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Dorosłych zapraszamy na warsztaty ANIMACJA W PRAKTYCE.

Bilety w cenie 50 zł będą w sprzedaży od 25. czerwca na stronie bilety24.pl.

Warsztaty „Playtime episodes” dedykowane są postaci Pana Hulot, bohatera komedii Jacquesa Tati.„Rośliny i animacja: po-klatce” - to warsztaty animacji poklatkowej, w których w rolach głównych wystąpią roślin używane przez człowieka dla poratowania zdrowia, urody, dobrego samopoczucia i smaku. Będzie też Superbohaterski Animowany Bestiariusz, czyli warsztaty animacji lalkowej. „Zróbmy grę – unreal enginge” są adresowane do osób, które myślą o tworzeniu gier komputerowych, ale nie wiedzą jak się za to zabrać i w jakiej specjalizacji się rozwijać.

 

Cykl ANIMACJA W PRAKTYCE odbędzie się w przestrzeniach Uniwersytetu Artystycznego, Estrady Poznańskiej, a także online.

 

14. MFFA ANIMATOR 

 

Przypominamy, że w sprzedaży jest już limitowana edycja złotych karnetów (w cenie 120 zł). Z takim festiwalowym skarbem można wejść na wszystkie stacjonarne wydarzenia ANIMATORA, w tym na ANIMATORA w plenerze, czyli letnie kino na Wolnym Dziedzińcu.

Karnet nie obejmuje wstępu na wydarzenia specjalne. Kupując go w kasie Kina Muza, widzowie otrzymują też dostęp do pokazów online, a dodatkowo w prezencie – festiwalowy gadżet. Sprzedaż pojedynczych wejściówek rusza 25. czerwca w Muzie. Już teraz warto tę datę wpisać sobie w kalendarz!

 

Jeszcze w tym tygodniu przedstawiamy szczegółowy program 14. edycji ANIMATORA. 

Bądźcie z nami między 9. a 15. lipca w Poznaniu i na stronie animator-festival.com!

Czytany 194 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 czerwiec 2021 15:42

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama