cinema.pl Festiwale

sobota, 10 lipiec 2021 11:23

Nowy Mural w Poznaniu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od kilku dni Poznań ma nowy mural!Poznański streetartowiec Noriaki przygotował nowy miejski mural specjalnie z myślą o Festiwalu ANIMATOR. Artysta, znany jest z malowania watchera-Pana Peryskopa - jednego z ulicznych symboli Poznania. Postać Watchera zdobi ściany budynków, murów czy tablic. Tym razem Noriaki stworzył pracę, w której nawiązuje do francuskiego filmu niemego "Podróż na księżyc". Ten krótki animowany metraż z 1902 roku wyreżyserował Georges Méliès.

 

Dzieło Noriakiego jest też swoistym "puszczeniem oka" do motywu księżyca, obecnego w identyfikacji wizualnej ANIMATORA. Efekty pracy artysty – 5 metrowy księżyc można już podziwiać na jednej ze ścian elewacji Kina Muza przy ulicy św. Marcin 30.

PREZYDENT POZNANIA ZAPRASZA NA ANIMATORA

Od wczoraj Poznań na tydzień zostaje po raz 14. światową stolicą animacji. Filmy będzie można oglądać m.in. w Kinie Muza, w Scenie na Piętrze i online - na stronie animator-festival.com. Więcej w specjalnym zaproszeniu Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania: [ KLIK ] 

14. MFFA ANIMATOR  / WAŻNE INFORMACJE 

Zapraszamy na briefing prasowy w dniu otwarcia festiwalu. W piątek (9.07), o godz. 10:00 w Scenie na Piętrze spotkamy się z drużyną ANIMATORA, która opowie na żywo o tym, co przed nami. To będzie dobra okazja do zobaczenia naszego studia festiwalowego, z którego codziennie o 10:00 będziemy nadawać online, by zapowiadać najważniejsze punkty programu danego dnia.

 

BILETY OFFLINE & ONLINE

Bilety na wydarzenia offline można kupić w kasie Kina Muza oraz na portalu bilety24.pl:

 

BILETY NA WYDARZENIA W KINIE MUZA [KLIK]

BILETY NA WYDARZENIA SPECJALNE, KINO PLENEROWE ORAZ WARSZTAY [KLIK]

 

Bilety oraz karnety na onlinową część Festiwalu ANIMATOR są już dostępne. By kupić bilet koniecznie jest założenie konta lub zalogowanie się (jeśli zakładaliście konto podczas poprzedniej edycji) pod adresem: http://animator-festival.com/zaloguj/

Czytany 177 razy Ostatnio zmieniany sobota, 10 lipiec 2021 11:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama