cinema.pl Wywiady

niedziela, 26 kwiecień 2020 12:25

Z sal sportowych przed kamery - aktorzy filmu WOJOWNICZKA dla cinema.pl

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Twórcy filmu KU PRZESTRODZE nie zwalniają tempa. Scenariusz do kolejnego filmu już dopracowany. Zamykana jest też powoli obsada. Tytułową "Wojowniczkę" zagra Patrycja Wieja. W filmie zobaczymy też wiele osób występujących w produkcji" Ku Przestrodze" min. Jan Kamiński, Amelia Pyżalska, Marcin Kubiak oraz Kamila Kaczmarek, która tym razem zagra osadzoną. Rękawicę podniósł także znany z serialu "Lombard życie pod zastaw" Dominik Dąbrowski, który tym razem zagra zupełnie inną rolę niż do tej pory, a z twardziela zamieni się w...

Przedstawiamy wywiad z Patrycją Wieją znaną z programy Projekt Lady oraz z Andrzejem Kościelskim najlepszym trenerem MMA w Polsce którzy zadebiutują przed kamerą w nowym filmie reżyserskiego duetu Martyna Rejent i Łukasz Powaga produkowanego przez Amazing Time.

 

Z sal sportowych przed kamery - aktorzy filmu WOJOWNICZKA dla cinema.plPrzed Wami debiut w dużym projekcie filmowym, wiemy wyzwań to Wy się nie boicie ale to jest zupełnie inne, jak nastroje?

PATRYCJA: Ja osobiście jestem bardzo podekscytowana tym co się dzieje... Karolina tytułowa „Wojowniczka” mimo tego co ją w życiu spotkało, jest wzorem do naśladowania, to będzie  wspaniałe uczucie zagrać właśnie tą postać. 

ANDRZEJ: Jest to dla mnie duże wyzwanie gdyż wcześniej nie brałam udziału w takim projekcie. Oczywiście jest lekka trema, ale rolę, którą mam zagrać jest odzwierciedleniem mojej dotychczasowej pracy, więc myślę że sobie poradzę. Nastrój mam bardzo dobry gdyż w tym filmie otrzymałem przynajmniej dwa zadania, jedno to gra aktorska, a druga pomoc w zaplanowaniu i realizacji scen MMA.

Jesteście znani z zupełnie innych zajęć niż film i gra aktorska jak to się stało że trafiliście do tego projektu?

PATRYCJA: Jestem tego zdania, że nic nie dzieje się z przypadku, a poznani ludzie często zmieniają tok naszego życia. Z sali fitness do filmu daleka droga a jednak (śmiech)

ANDRZEJ: Wyszkoliłem wielu polskich i międzynarodowych bardzo znanych zawodników: wielu mistrzów KSW i innych znanych organizacji. Prawdopodobnie w tym projekcie znaleźliśmy się dlatego że aktualnie mój klub został wybrany najlepszym klubem MMA w Polsce i posiadamy najlepszy kompleks sportowy ANKOS GYM-ANKOS MMA, w którym docelowo będą kręcone sceny do filmu Wojowniczka 

Jak się odnajdujecie w swoich rolach? Tak jak Patrycja nie miała nigdy nic wspólnego z MMA, ale z kamerą już tak, to dla Ciebie Andrzej dla Ciebie ten sport to całe życie, ale kamera i ten świat to zupełna nowość.

PATRYCJA: Zgadza się, nie jestem profesjonalną zawodniczką MMA. Jednak jestem cały czas bardzo mocno związana ze sportem, a sztuki walki to coś nowego ale ... mogę zdradzić, że od kilku miesięcy treningi związane MMA stały się moją codziennością, ponieważ oprócz filmu czeka mnie kolejna przygoda związana właśnie z tą dziedziną. 

ANDRZEJ: W roli, którą mam zagrać mam nadzieje, że odnajdę się bardzo dobrze gdyż będę wykonywał swoją codzienną prace, w której chyba jest całkiem dobry (śmiech). Jeżeli chodzi o kamery to mam z nimi kontakt na co dzień, często udzielam wywiadów i grywam w filmikach reklamowych.

Wiemy że oboje zaangażowaliście się w projekt Ku Przestrodze czy uważacie że projekt był potrzebny? Jak Wam się podoba sam film?

PATRYCJA: Nie miałam okazji uczestniczyć w projekcie filmu „Ku przestrodze”, ale trzymałam mocno kciuki za realizacje tego pomysłu. Mój Instagram obserwuje wiele młodych osób, które mogą zaczerpnąć z niego wiele informacji. Między innymi to, jak bardzo niebezpieczne są używki, dla osób często nieznających sobie z tego sprawy. Problem jest olbrzymi i bardzo się cieszę, że został poruszony w taki sposób i mam nadzieję, że trafi do wielu odbiorców. 

ANDRZEJ:Film "Ku Przestrodze" jest bardzo dobry, ponieważ przestrzega młodzież i ich rodziców przed zażywaniem dopalaczy .Takie projekty są bardzo potrzebne. 

Amazing Time ma ambitne plany filmowe po filmie Wojowniczka czekają już kolejne Bramkarze Boski On a także jak się dowiedzieliśmy dziś jużZ sal sportowych przed kamery - aktorzy filmu WOJOWNICZKA dla cinema.plrozpoczęły się prace nad scenariuszem do Wojowniczka 2 czy widzicie się w kolejnych produkcjach z Amazing Time? 

PATRYCJA:  O rany, to film „Wojowniczka” będzie miał swoją kontynuację? To fantastyczna wiadomość, nie ukrywam, że bardzo jestem ciekawa dalszych losów mojej bohaterki. Jeśli chodzi o inne produkcje, to póki co jestem bardzo zaangażowana w film w którym aktualnie będę brała udział. 

ANDRZEJ: Widzę się w kolejnych produkcjach, ale jest to uzależnione od reżyserów czy będą chcieli mnie widzieć w kolejnym filmie i oczywiście od tego czy dobrze zagram role, którą mi przydzielono 

Jak wam się współpracuje z Amazingiem i z duetem reżyserskim Martyna Rejent Łukasz Powaga  zarażają dobrą energią czy wręcz przeciwnie??

PATRYCJA: To będzie mój pierwszy projekt wraz Martyną i Łukaszem. Jestem niezmiernie podekscytowana, widzę że to jest bardzo dobrze i prężnie działający team, poprzez swoje produkcje daje pozytywny przekaz, który jest skierowany dla młodych osób. Cieszę się, że mogę stać się częścią tego projektu. Już nie mogę się doczekać jego realizacji. 

ANDRZEJ: Z Martyną i Łukaszem poznałem się w trakcie nagrywania scen "Ku Przestrodze". Są to ludzie bardzo pozytywnie nastawieni, którzy wiedzą czego chcą i tak jak powiedziałaś zarażają pozytywną energią .

Dziękujemy za rozmowę. Czy chcecie dodać coś od siebie?

PATRYCJA: Zapraszam do śledzenia profilu @amazing_time_official jak i do mnie, na moim Instagramie niebawem pojawi się więcej szczegółów oraz zdjęć z planu filmowego. Sam film to fantastyczna historia dziewczyny, która pokonała bardzo dużo przeszkód. Jest inspiracją dla wielu, wielu kobiet. Bo każda z Nas w głębi serca jest fighterka i tak jak Karolina walczy o lepsze życie każdego dnia.

ANDRZEJ: Dziękuję za rozmowę. Mam nadzieje  ze obecna sytuacja w kraju szybko się wyklaruje i jak najszybciej przystąpimy do nagrywania scen do filmu Wojowniczka na który serdecznie zapraszam.

Czytany 2519 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 sierpień 2020 14:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama