cinema.pl Wywiady

środa, 05 sierpień 2020 15:34

AMAZING TIME dla cinema.pl

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

WOJOWNICZKA, to kolejna produkcja ekipy z AMAZING TIME, po KU PRZESTRODZE. Krótki wywiad z ekipą Amazing Time i kilka mocnych słów!

 

AMAZING TIME dla cinema.plJesteście w mniejszym składzie, coś się zmieniło?

ŁUKASZ- Nie, wszystko jest po staremu skład się nie zmienił, nie ma z nami dziś Janusza który został świeżo upieczonym panem młodym dlatego jest z nami obecnie trochę rzadziej, i ten stan jeszcze chwilę pewnie się utrzyma.

MARTYNA- z tego miejsca serdecznie pozdrawiamy Olgę i Janusza!

Jak w czasie pandemii i w ciężkim okresie chyba dla wszystkich wygląda praca nad filmem, szukanie finansowania itd??

MICHAŁ- Bardzo ciężko, da się przeprowadzić rozmowy z sponsorami, natomiast kwoty o których chcą rozmawiać spadły o 80% co powoduje konieczność szukania innego finansowania.

MARTYNA-  Cały czas szukamy, prowadzimy wiele rozmów, kilku sponsorów na tą chwilę zawiesiło rozmowy z powodu koronawirusa co jak najbardziej rozumiemy.

Dlatego powstała zbiórka?

MARTYNA- tak jest to jedno z rozwiązań, jednocześnie zbieramy jak i szukamy sponsorów.

ŁUKASZ- żeby zrealizować Wojowniczkę tak jak byśmy chcieli i tak jak ją sobie wymarzyliśmy potrzebne by nam było ponad pół miliona złotych, dzięki ekipie która jest z nami od początku i wielu osób która zrezygnowała na tym etapie z wynagrodzeń jesteśmy w stanie zrealizować ten projekt za nieco ponad 200 tys złotych. Dlatego skoro Polska ma prawie 40 milionów mieszkańców mamy nadzieję że znajdą się ludzie którzy po prostu wpłacą nam po 1 zł i dzięki temu uzbiera się potrzebna kwota. Wiesz zresztą nie chcemy niczego za darmo i za wpłaty są nagrody np. podziękowania w napisach końcowych, plakat z bohaterami filmu i autografami czy warsztaty aktorskie a przede wszystkim film o MMA jakiego jeszcze nie było.

 

link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/pzpmyk?utm_medium=mail&utm_source=postmark&utm_campaign=payment_confirmation&fbclid=IwAR23XAF66NkhBnMmXGIi9gL1pZbmS3yTdYZ8oU9x8QO8zMv7e5eZvrADWAk  

 

Co jak się nie uda, przewidujecie w ogóle taki scenariusz?

MICHAŁ- Nie bierzemy pod uwagę takiej możliwości, film musi zostać zrealizowany, w razie czego nastawiamy się na maksymalne cięcie kosztów.

Realizowaliśmy już produkcję bez budżetu, jesteśmy przygotowani zarówno na wariant BUDŻETOWY jak i NISKOBUDŻETOWY. Zbyt wiele osób czeka na tą produkcję żeby ją zawalić, poza tym mamy coś do udowodnienia polskiej kinematografii.

ŁUKASZ- Dokładnie opcji film nie powstanie nie braliśmy i nie będziemy brać pod uwagę, zdajemy sobie sprawę że cała produkcja może się wydłużyć, że wszystko może potrwać dłużej no i ok to akurat nie jest problem ale film powstanie.

MARTYNA- przypomnę że przy produkcji Ku Przestrodze też mało kto w nas wierzył i co? zrobiliśmy swoje, i tym razem będzie tak samo, Amazing to ekipa nie do złamania zapewniam. 

Czy obecnie Wam filmowcom amatorom udaje się utrzymać tylko z działalności filmowej.

MICHAŁ- NIE!

MARTYNA- hahahahahah

ŁUKASZ- Nie ma opcji wszyscy dorabiamy, tylko dzięki temu że otaczają nas osoby i firmy które mocno wspierają nasze działanie i są z nami na dobre i na złe my jesteśmy w stanie tworzyć projekty i te filmowe i inne zaraz książka, a i w sporcie też dużo się wydarzy i możemy próbować  je realizować I z tego miejsca wielkie podziękowania bo to dzięki nim możemy działać OSIEDLE POZNAŃSKIE, ANKOS MMA, BRZOZOWSKI HOUSE, EXTREME HOBBY, PATRIOTIC, PRIMA SORT zaangażowały się mega w cały projekt jakim jest Amazing Time i są z nami od początku już ponad rok. Gdyby nie te firmy i ludzie za nimi stojący już dawno nie było by Amazinga a wszyscy by nie dorabiali tylko skończyli  na etacie a to ciężko łączy się z pasją 

Książka? Zdradzisz nam coś więcej?

ŁUKASZ- tak czas pandemii kiedy to właściwie przez pewien czas nie było można ruszać się z domu wykorzystałem na napisanie krótkiej książki naprawdę mocnej o tym wszystkim co się dzieje o tym jak się robi film bez kasy jak powstało Amazing Time itd. Trochę o tym naszym show biznesie trochę o zupełnie innym świecie. Książka u osób które ją czytały miała fajny odbiór myślę że jeszcze chwilę i wraz z Wami zrobimy fajny konkurs w którym będzie można wygrać PO KRAWĘDZI NA SZCZYT i niech tytuł nikogo nie myli bo jest cholernie przewrotny.

Jak w naszym kraju Waszym zdaniem żyje się artystą czy młodym przedsiębiorcom?

MICHAŁ- To zależy od artystów, raczej kiepsko, nawet Ci artyści tzw górnej półki, o wysokiej popularności i milionowych zasięgach social mediów kombinują jak załatwiać biznesy barterowo, co świadczy w równej mierze o mentalności jak i finansach. Na pewno są artyści którzy żyją na wysokim poziomie, natomiast pytanie jest bardzo ogólnikowe, więc nie da się uniknąć generalizowania

MARTYNA- nam małym żuczkom, kiepsko tym bardziej jak się mówi co się myśli, co wielu tu nie jest na rękę.

ŁUKASZ- Nie no powiedzmy wprost, chcesz być artystą, twórcą w Polsce? Nastaw się na to że na początku twojej działalności w lodówce może być tylko światło, że będą Ci rzucane kłody pod nogi i raczej na pewno będziesz musiał coś poświęcić żeby się realizować. System w tym kraju omija nas szerokim łukiem oni są skupieni na wojnie Polsko Polskiej i podsycaniu nienawiści co jest dosłownie żałosne a mają głęboko w dupie artystów czy przedsiębiorców weź zobacz wywalone 70 mln na karty do głosowania albo 2 miliardy na TVP które nie potrafi odpisać na maila a co dopiero wesprzeć młodych twórców lepiej powielać pomysły z za granicy. To co tu się odwala obecnie to mi brakuje słów jak to nazwać...

Poza filmem działacie coś jeszcze?

MARTYNA- jak najbardziej, film jest jedną z płaszczyzn na której działamy, oczywiście na tą chwilę wszystkie siły są rzucone na realizację projektu Wojowniczka, wielkimi krokami też idziemy, i szykujemy się do premiery książki Łukasza, tak więc dzieje się.

Dzięki za rozmowę i do zobaczenia wkrótce.

ŁUKASZ- Również dziękujemy do zobaczenia.

Czytany 1332 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 listopad 2020 15:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama