cinema.pl Wywiady

sobota, 16 sierpień 2014 16:09

Prokop w zupełnie różnych odsłonach

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Od września na ekrany naszych telewizorów powracaja nasze ulubione programy rozrywkowe, magazyny czy seriale. Na nowa-stara ramówkę zaprasza nas też stacja TVN. Wśród propozycji będa m.in.: 'Mam Talenl' oraz 'Dzień Dobry TVN'. Programy te łaczy...Marcin Prokop, z którym mieliśmy okazję porozmawiać...

 

mat.tvn.MAM TALENT! 

Złoty Przycisk – nowość tej edycji „Mam Talent!”. To za jego sprawą uczestnik, niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki może znaleźć się od razu w półfinale. Czy będzie to wietnamska świnka, panie śpiewające myśliwskie piosenki, a może siłacze podnoszący samochody? Łzy śmiechu, fale podziwui morze dobrej zabawy czekają niestrudzonych jurorów. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola będą oceniać coraz bardziej wyszukane talenty, jak pływanie synchroniczne czy pokaz latawców akrobacyjnych…  Komu siódma edycja przyniesie szczęście? Przekonamy się jesienią!

Jurorzy od tej edycji, podobnie zresztą jak ich amerykańscy czy brytyjscy koledzy, będą mogli raz użyć w programie Złotego Przycisku. Tym samym wskażą swojego faworyta i zagwarantują mu miejsce w półfinale. Taki przywilej dostaną również prowadzący – Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Pięciu uczestników zostanie wybranych za pomocą Złotego Przycisku i zasili grono półfinałowej czterdziestki, by walczyć o nagrodę główną – 300 tyś. złotych. 

W poszukiwaniu niezwykle zdolnych osób jurorzy wyjdą ze studia i zmierzą sięz wieloma żywiołami. Zjadą do kopalni, obejrzą podniebne akrobacje, przyjrzą się pływaniu synchronicznemu i zobaczą walkę z ogniem!  Stężenie talentu na metr kwadratowy w studiu również przekroczy dopuszczalne normy! Na castingachw Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie Agnieszka, Małgosiai Agustin będą mieli okazję poznać Elvisa Presleya, tańczące kaczki, raperów, gimnastyków, iluzjonistów, a także przyjrzeć się próbie bicia rekordu Guinessaw ustawianiu wieży ze skrzynek. 

Zapytaliśmy Marcina co nowego zobaczymy w programie.

W programie poza prowadzacymi, ktorzy zupełnie się różnia od siebie, uczestników ocenia jury, które składa się z bardzo różnych osobowości. O skład jurorski rownież zapytaliśmy Marcina.

Jest to program, który 'łapie talenty', a czym ten program jest dla prowadzacego? Czy odkrył w sobie coś nowego?

Rodzaj talentu w tej edycji przekroczy najśmielsze fantazje jurorówi prowadzących… To trzeba zobaczyć!

Jury: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola 

Prowadzący: Marcin Prokop, Szymon Hołownia

Emisja: sobota, godz. 20.00, od 6 września

www.mamtalent.tvn.pl

DZIEŃ DOBRY TVN

Nic tak rano nie stawia na nogi jak „Dzień Dobry TVN”. Porcja zawsze najświeższych newsów, gwiazdy z pierwszych stron gazet, muzyczne odkrycia, eksperci, porady i przepisy kulinarne dla każdego. Do tego znani prowadzący i reporterzy, którzy nie ugną się przed najtrudniejszymi i kontrowersyjnymi tematami. Bo dla redakcji najważniejszy jest widz. To on wyznacza kierunek i nadaje rytm programowi. 

W nowym sezonie obie redakcje, zarówno codzienna jak i weekendowa, będą jeszcze bliżej ludzi i ich potrzeb. Dlatego w programie pojawi się sporo nowości. A wśród nich: ślubne reality z elementami poradnika, w którym poznamy kilka par przygotowujących się do tej najważniejszej w ich życiu uroczystości. Zaobserwujemy jak sobie radzą ze stresem, jakich dokonują wyborów, jakie towarzyszą im emocje. Magazyn ekonomiczny będzie natomiast pokazywał przykłady osób mających problemy o podłożu ekonomicznym. Redakcja postara się je w prosty sposób wyjaśnić i rozwiązać. Kolejna propozycja to cykl reportaży, w których bohaterami będą rodziny, które dziedziczą po swoich przodkach zawody, pasje, firmy. Jak sobie z tym radzą? Czy zawód uwielbiany przez ojca jest też wymarzonym zawodem dla syna? Czy firma wymyślona przez pradziadka cieszy i satysfakcjonuje równie mocno jego prawnuka? Wśród nowości pojawi się również cykl o kobietach, które nie mogą uporać się z problemami swojego ciała po ciąży: jego estetyką, kondycją, zdrowiem. Redakcja „Dzień Dobry TVN” pomoże im znaleźć odpowiedniego specjalistę, rozwiąże wiele, czasami również, wstydliwych problemów. Producentka wydań codziennych, Ewa Baj zapowiada: „To tylko namiastka tego co zobaczymy w nowym sezonie. Oprócz nowych reportaży, pojawią się też zmiany w przeglądach prasy, w kuchni i w grafice programu. Na pewno odpowiemy na aktualne potrzeby naszych widzów i przedstawimy im najlepszą ofertę”. W wydaniu weekendowym jeszcze więcej gwiazd, tematów z pierwszych stron gazet i wydarzeń! Na przykład cykl „Kobiety rządzą światem”, czyli największe nazwiska polityki, biznesu i kultury według Kingi Rusin. „Meller na służbie” – będzie odkrywał tajniki pracy funkcjonariuszy BOR, GROM, GOPR itp. Ponadto, cykl „To był rocznik” – zdradzi przyjaźnie sławnych osób z czasów studenckich. A reportaże pod tytułem „Ja w Twoim wieku” przybliżą widzom najtrudniejszy czas w życiu gwiazd, czyli dorastanie. Z bliska przyjrzymy się też polskiej rodzinie, która „rzuciła wszystko”, by poznać kulturę i szkoły na pięciu kontynentach. Jak uczuć by nauczyć? Czyli współczesne podejście do edukacji młodego człowieka. To tylko kilka z pośród szeregu nowości, które pojawią się na jesień w „Dzień Dobry TVN”. A redakcja skrywa jeszcze wiele sekretów, które ucieszą i zaskoczą niejednego widza!

'Mam Talent' to nie jedyny program, w którym zobaczymy Marcina. Będzie on też jednym z gospodarzy programy 'DDTVN'. Zapoytaliśmy o różnice w prowadzeniu tych dwóch programów.

 

Marcin Prokop i Dorota Wellman, to para, która podbija serca publiczności. Na czym polega ich fenomen?

Prowadzący: Jolanta Pieńkowska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller, Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk 

Emisja: od 1 września, poniedziałek–piątek, godz.8.00-11.00, sobota–niedziela, godz. 8.30–11.00

dziendobry.tvn.pl

Czytany 2419 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 11 czerwiec 2017 18:31

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama