cinema.pl Newsy Dnia

czwartek, 28 lipiec 2022 09:53

Stylowe wnętrza tłem dla festiwalu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Festiwal Filmów Kostiumowych to pierwsza edycja kameralnego wydarzenia organizowanego w stylowych wnętrzach 700- letniego Zamku w Krokowej oraz przy Rybaczówce jednej z najpiękniejszych polskich plaż w Dębkach.

 

Jakie związki ma Stanley Kubrick, Stefan Żeromski i Eugeniusz Bodo z Zamkiem w Krokowej? Tego dowiedzą się Widzowie podczas pokazów, prelekcji i wydarzeń towarzyszących w ramach I FFK. Zapraszamy !  Do ùzdrzeni !

Celem wydarzenia jest prezentacja filmów osadzonych w odmiennych epokach ukazujących ambitną kulturę filmową i wysoki poziom artystyczny, obok pokazu filmów we wnętrzach i w plenerze, odbędą się koncerty muzyki filmowej, spotkania autorskie, rekonstrukcje epokowych strojów historycznych. Dobór prezentowanego repertuaru jest ściśle związany z historią miejsca. Gośćmi Festiwalu będą m.in.: aktorzy, reżyserzy, kostiumografowie, muzycy, producenci, rekonstruktorzy.

 

MIEJSCE| Zamek w Krokowej, Rybaczówka w Dębkach

TERMIN| 12-19 sierpnia 2022 roku

PROGRAM | Razem z Organizatorami stopniowo będziemy zdradzać szczegóły Festiwalu. 

ORGANIZATOR | Fundacja Sedlaka

PARTNERZY | Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej, Zamek w Krokowej – Fundacja „Europejskie Spotkania” Kaszubskie Centrum Kultury Krokowa, Szkoła Podstawowa w Krokowej

Czytany 236 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 28 lipiec 2022 10:16

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama